Kontakt oss

Tillitsvalgte og kontaktpersoner

TILLITSVALGTE NYGÅRD BORETTSLAG 2020 - REKKENE

Rekke

Navn

Adresse

Telefon

Mailadresse

2

Reidar Brenden

Har nøkkel til bomberom +en i 2A også

Nygårdsbakken 2 A

95425939

reidar.brenden@gmail.com  

4

Daniel Kwabena Owusu og

Augustina Bruku

Har nøkkel til bomberom

Nygårdsbakken 4 P

45093213

kwabenawusou@yahoo.com  

 

8

Øystein Jongers Stanghelle

Har nøkkel til bomberom

Nygårdsbakken 8 C

908 55 448

ojongers@yahoo.no

9

Henrik Gabrielsen og

Ingrid Anderson

Har nøkkel til bomberom

Øvre Nygård 9 M

 

46415252

92809331

henrik.v.gabrielsen@gmail.com

iea_92@hotmail.com

10

Mary-Anne Eriksen

Har nøkkel til bomberom

Nygårdsbakken 10 B

97192432

maryanne392@gmail.com

12

Synne Fredrikke Hasle

Kristoffer Lid

Har nøkkel til bomberom

Nygårdsbakken 12 L

93008784

47600308

 

synnefrederikke@gmail.com

13

Nicolay Tujak Sollie

Trond Sollie

Har nøkkel til bomberom

Øvre Nygård 13 E

 

95934464

92022099

nico_tujak_s@hotmail.com

trondsollie@gmail.com

17

Per-Øyvind Mølmen

Nøkkel til bomberom er hos 17 A

Øvre Nygård 17 D

95701154

per.molmen@gmail.com

 

TILLITSVALGTE BLOKKENE 2019

Øvre Nygård 12

Tom Nilsen

Øvre Nygård 12 C

91182852

t-onils@online.no

Nedre Nygård 17 a-h

Anne Westby

Nedre Nygård 17 G

91597726

annewestby@getmail.no

 

Ansvarlig hjemmesiden til Nygård borettslag

Sølvi Skjegstad       fra 1. april 2020       Øvre Nygård 17 E        67071549 / 97754036         solviskjegstad@gmail.com

 

VALGKOMITE

Leder:  Lynn Hagen , Nygårdsbakken 12 C                   99212311         lynn.hagen@emo.no

Jan Gunnar Holberg, Nygårdsbakken 8 G              91697503         jan.holberg@getmail.no        

 

 

STYRET HAR EGEN STYREMAIL:          nygaardbrl@gmail.com

HJEMMESIDEN TIL BORETTSLAGET:  http://www.nygaardbrl.no/

 

 

Funksjon

Navn

Adresse

Telefon

Mailadresse

Leder

Dan Didriksen

Øvre Nygård 12 C

99292409

dan.didriksen@getmail.no

Nestleder

Sølvi Skjegstad

Øvre Nygård 17 E

67071549 / 97754036

solviskjegstad@gmail.com

Sekretær

Anne Westby

Nedre Nygård 17 G

91597726

annewestby@getmail.no

Styremedlem

Anniken Røssing

Øvre Nygård 9 N

91641630

arossing@hotmail.com

Styremedlem

Tom Nilsen

Øvre Nygård 12 C

91182852

t-onils@online.no

Styremedlem

Bjørn Rody Kristiansen

Øvre Nygård 12 A

92116208

bjo-rod@online.no

Vara styremedlemmer

 

Anne Toril Langøen

Nedre Nygård 17 H

46401679

a.t.langoen@gmail.com

 

Per-Øyvind Mølmen

Øvre Nygård 17 D

95701154

per.molmen@gmail.com

 

Inger Ihle

Nygårdsbakken 12 M

99101364

ihle.inger@gmail.com